اکتبر, 2019 بدون نظر میکروبلیدینگ

فیبروز در واقع از نام شرکتی که بنیان گذار این روش زیبایی ابرو می باشد گرفته شده است . ” فی “در کلمه فیبروز در واقع نام این شرکت واقع در صربستان می باشد و ” بروز ” به معنای ابروها و یا خط ابرو می باشد . شاید برای شما جالب باشد که بدانید بسیاری از فعالان این شرکت،‌ ایرانی هستند.

میکروبلیدینگ ابرو یا هاشور سه بعدی و مویی ابرو تکنیکی مدرن است که با طراحی و پر کردن و فرم دهی ابروها به صورت نیمه دائمی به زیباسازی ابروها می پردازد. فیبروز ابرو در واقع جدیدترین نسل تتوی ابرو به شمار می آید. ابزار کار این روش حرفه ای نوعی قلم خاص به نام « بلید » و رنگ های مخصوص میکروبلیدینگ می باشد. سر قلم میکروبلیدینگ دارای 12 تا 15 عدد سوزن ظریف و هم ردیف است و رنگ های مخصوص از انواع جامد ، ژله ای ، خمیری و … می باشد .

 

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن - میکروبلیدینگ بهتر است یا میکروپیگمنتیشن

 

روش فیبروز در واقع روشی برای فرم دادن به ابروها و افزایش زیبایی آن است . این روش نیمه دائمی است و با استفاده از سایه زدن و یا هاشور کردن ابروها ، به آنها حالت می دهد . این کار با استفاده از سوزن های یک بار مصرف و بدون استفاده از دستگاه و در واقع به صورت دستی انجام می شود .

در میکروبلیدینگ ابرو ، پس از مشخص شدن حد و حدود مدل انتخابی شخص ،‌ با استفاده از مداد طراحی مورد نظر بر روی ابرو انجام می شود .  پس از آن رنگ انتخابی توسط بلید و به شکل تارهای مو  به غشای میانی پوست نفوذ کرده و به واسطه آن رنگ دانه ها درون پوست ته نشین شده و سبب می شود تا پوست رنگ بگیرد.

امتیاز دهید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 2 =