اکتبر, 2019 بدون نظر لیفت مژه

لیفت مژه‌ها، باعث می‌شود مژه‌های شما به صورتی کاملاً ملایم و طبیعی حالت گرفته و بلندتر و تیره‌تر به نظر برسند. شاید شما قبلاً هم تجربه فر کردن مژه‌ها با استفاده از دستگاه فرمژه را داشته باشید. اما همانطور که می‌دانید فرمژه‌ها با خم کردن و شکننده کردن مژه‌ها باعث حالت‌دار شدن آن‌ها می‌شوند و از طرفی این حالت بعد از مدت کوتاهی نیز از بین می‌رود. شکننده شدن مژه‌ها از عوارضی است که می‌تواند باعث ریزش آن‌ها شود؛ بنابراین به نظر می‌رسد لیفت کردن مژه‌ها راه حل مناسب‌تری نسبت به روش‌های قدیمی است.

لیفت مژه چگونه انجام می‌شود؟
این روش از زمان شروع تا پایان تقریبا ۴۰ دقیقه طول می‌کشد و ماندگاری آن تقریبا بین ۶ تا ۸ هفته است. برخلاف اکستنشن‌های مژه که به مراقبت‌های اساسی نیاز دارد و بسیار به مالش، تماس با آب و مواد چرب و کرم‌های شب حساس است، لیفت مژه مراقبت خاصی نیاز ندارد. مزیت آن هم این است که شما می‌توانید از تمامی کرم‌های مراقبتی خود استفاده کنید و نگران افتادن یا جدا شدن مژه‌ها هم نباشید. اگر یک ریمل فوق‌العاده هم داشته باشید که چه بهتر! با استفاده از ماسکارا‌هایی که اخیراً در بازار وجود دارند یک ظاهر رویایی‌تر برای مژه‌های خود ایجاد کنید. البته لازم به ذکر است که این روش به نام لمینت مژه هم شناخته می‌شود، اما شما می‌توانید لیفت را به تنهایی نیز انجام دهید. لمینت مژه یک روش کامل‌تر است که در آن از مواد تقویتی و رنگی هم برای مژه‌ها استفاده می‌شود.
عوارض لیفت مژه

از آنجا که در این روش از مواد شیمیایی مضر استفاده نمی‌شود عوارض خطرناکی چشمان و مژه‌های شما را تهدید نخواهد کرد. چسب خمیر مانندی هم که برای کشیدن مژه‌های شما به سمت بالا استفاده می‌شود موقتی است و آسیبی به مژه‌های شما نخواهد رساند. البته در صورت عدم تجربه و مهارت کافی تکنسین ممکن است مژه‌های شما آسیب ببیند و شکننده شوند. به همین خاطر برای پیدا کردن یک تکنسین با تجربه باید تحقیق کنید. البته باید از رعایت بهداشت توسط تکنسین مطمئن باشید تا از بروز عواملی مانند عفونت‌های چشمی و گل مژه‌ها جلوگیری شود.

مراقبت‌ها و مواد لیفت مژه
همانطور که اشاره شد، این روش به مراقبت‌های خاصی نیاز ندارد. اما بسیاری از متخصصین توصیه می‌کنند نزدیک به ۴۸ ساعت پس از انجام لیفت مژه از شستشوی صورت یا بخار کردن آن جلوگیری کنید. بعد از این مدت شما می‌توانید از مواد تقویتی برای افزایش رشد و ضخامت مژه‌هایتان استفاده کنید. حتی می‌توانید از ریمل‌ها برای زیباتر کردن مژه‌هایتان هم استفاده کنید.
بهترین روش زیبایی مژه‌ها کدام است؟
قبل از انجام هریک از روش‌های لیفت، لمینیت یا اکستنش مژه با تکنسین‌های مورد اعتماد خود مشورت کنید. مثلاً اگر شما مژه‌های بسیار کوتاهی دارید عملیات لیفت و لمینیت برای شما گزینه‌های مناسبی نیستند وبهتر است از اکستشن یا کاشت مژه استفاده کنید. اما اگر مژه‌های پرپشت و بلندی دارید لازم نیست اکستنشن کنید و با یک لیفت ساده هم می‌توانید تغییرات دلخواهتان را ایجاد کنید.
امتیاز دهید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 13 =